Будівельні матеріали від компанії «Ковальська»: широкий асортимент та висока якість

Серед будівельних матеріалів бетон є найбільш затребуваним. Він використовується...

Кухонні столи зі скла завжди виглядають легше та вишуканіше...

Що потрібно знати про інфекції ротової порожнини жителям Чернігова?

Сучасні люди дедалі більше на прийомі у стоматолога скаржаться...

Share

Сьогодні, 30 жовтня, відбулися матчі Кубку України з футболу. Чернігівська «Десна» грала на виїзді з футбольним клубом «Миколаїв», пише ichernihivets.com.

Обидва клуба зараз виступають кардинально по різному. Якщо чернігівська «Десна» грає в Прем’єр лізі, проводить найкращий сезон в своїй історії і бориться за медалі чемпіонату, то футбольний клуб «Миколаїв» бориться за виживання в першій лізі.

Перший тайм

матч

Початок матчу виявився спокійним. Обидва команди в спокійному темпі розпочали гру і небезпечних моментів біля воріт обох команд не було. Перший 100 відсотковий момент в зустрічі створили, як не дивно, господарі поля і цей момент став результативним. Гравець футбольного клубу «Миколаїв» Іван Сондей точним ударом на 17-й хвилині матчу вивів свою команду вперед. Для гравців чернігівської «Десни» такий розвиток подій був справжнім шоком. І до честі чернігівців, вони швидко зреагували на цей пропущений гол. Вже на 20-й хвилині «сіверяни» зрівняли рахунок в зустрічі. Голом відзначився півзахисник команди Єгор Картушов. А на 32-й хвилині Олександр Філіппов вивів гостей у перед.  На цьому небезпечні моменти в першому таймі закінчилися і команди пішли на перерву з рахунком 1:2 на користь «Десни».

Другий тайм

Після перерви гра особливо не змінилися. Футболісти «Десни» довго грали в пас на своїй половині поля і чекали гарного моменту для забитого голу. А футболісти футбольного клубу «Миколаїв» грали у захисті і чекали свій момент для контратаки. І таки дочекалися. На 60-й хвилині дальній удар Владислава Войцеховського закінчився голом. Нічийний рахунок не влаштовував гостей зустрічі і вже в наступній атаці чернігівська «Десна» змогла знову вийти вперед. На 63-й хвилині голом відзначився півзахисник «Десни» Владислав Калітвінцев. Після цього гра змінилися і вже «Десна» грала більше від оборони, а футболісти футбольного клубу «Миколаїв» намагалися зрівняти рахунок. Але зробити це їм не вдалося. Навпаки чернігівська «Десна» забила ще раз. На 91-й хвилині зустрічі футболіст «Миколаєва» Сергій Кравченко отримав червону картку і покинув поле, а футболісти «Десни» отримали нагаду забити зі штрафного. І цією можливості вони скористалися. Другий гол в матчі забив Єгор Картушов. Таким чином 2:4 важка перемога «Десни» і чернігівці прямують в наступний раунд Кубку України, а футбольний клуб «Миколаїв» зосередить свої сили на матчах чемпіонату.

Крім «Десни» в наступний раунд пройшли Футбольний клуб «Маріуполь» який здолав донецький «Олімпік» з рахунком 1:0, Футбольний клуб «Минай» який переміг ФК «Львів» з рахунком 2:0, а також футбольний клуб «Інгулець» який переміг» ФК «Дніпро-1» з рахунком 2:1. Ще чотири зустрічі в рамках кубку Україні відбудуться згодом.

Свого наступного суперника по Кубку України чернігівська «Десна» дізнається через декілька днів, коли визначиться найкраща вісімка команд. Свою наступну гру в рамках Української Прем’єр ліги «Сіверяни» проведуть другого листопада у Полтаві. Суперником «Десни» буде місцевий футбольний клуб «Ворскла».

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.