Будівельні матеріали від компанії «Ковальська»: широкий асортимент та висока якість

Серед будівельних матеріалів бетон є найбільш затребуваним. Він використовується...

Кухонні столи зі скла завжди виглядають легше та вишуканіше...

Що потрібно знати про інфекції ротової порожнини жителям Чернігова?

Сучасні люди дедалі більше на прийомі у стоматолога скаржаться...

Share

Сезон 2019-20 років для чернігівської «Десни» проходить дуже вдало. Команда штампує одну перемогу за іншою і перебуває у верхній частині турнірної таблиці. Далі розповість ichernihivets.

Восьмого грудня чернігівські футболісти поїхали до Львова. На стадіоні «Україна» їм протистояв місцевий футбольний клуб «Карпати». Стосовно останніх, то найкращі часи львів’ян залишилися далеко позаду. Найбільш пам’ятний матч, який постійно згадують вболівальники, це матч в рамках Ліги Європи, коли «Карпати» прийшли знаменитий турецький «Галатасарай».  Але з того часу пройшло вже дев’ять років! Наразі львівська команда знаходиться на передостанньому місці в турнірній таблиці. «Карпати» після 17-ти матчів мають лише 11-ть очок. І зараз команда встановила новий анти-рекорд – ця гра з «Десною» стала для львів’ян десятою грою в якій «Карпати» не можуть перемогти»

Перший тайм

Перший тайм розпочався з атак гостей. І вже на 3-й хвилині зустрічі після кутового удару гості повели в рахунку.  Гол забив захисник «Десни» Максим Імереков. Після швидкого забитого голу футболісти «Десни» не заспокоїлися і продовжили атакувати. На 15-й хвилині захисник «Карпат» Марвін Мартінш порушив правила у штрафному майданчику. Арбітр зустрічі Дмитро Шурман призначив пенальті. До точки підійшов Олександр Філіппов і чітко реалізував одинадцятиметровий. Після цього відбулась швидка атака господарів поля і вже гравець «Десни» Владислав Огіря порушив правила у своєму штрафному майданчику. Тепер можливість забити з пенальті мали «Карпати». На 17-й хвилині Єгор Назарина реалізував пенальті і рахунок став 1:2. Після такого жвавого початку зустрічі команди дещо заспокоїлися. В першому таймі команди більше забитими голами не відзначились.

Другий тайм

Початок другої половини гри також розпочався з атак чернігівської команди. На 51-й хвилині гол забив Владислав Калітвінцев. Після цього футболісти «Карпати» почали нервувати і помилятися. На 57-й хвилині зустрічі воротар «Карпат» Олег Кудрик порушив правила і арбітр зустрічі видалив гравця. Після вилучення «Карпати» продовжили грати на контра атаках і на 64-й хвилині красивим ударом через себе гол у ворота «Десни» забив молдавський легіонер «Карпат» Александру Бойчук 2:3. Цей гол був скоріше виключенням з правил, оскільки,  надалі атакували лише гості. На 77-й хвилині Дмитро Хльобас збільшив перевагу Десни 2:4. Через три хвилини Владислав Калітвінцев відзначився ще одним голом, а вже в самому кінці зустрічі Олександр Філіппов встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:6.

Отже, розгромна перемога чернігівської «Десни» закріпила «сіверян» у верхній частині турнірної таблиці. Луганська «Зоря», яка сенсаційно перемогла київське «Динамо», має 34 очки і перебуває на другій сходинці. А чернігівська «Десна» і київське «Динамо» набрали мають по 33. І в наступному турі ці дві команди зустрінуться між собою. 15-го грудня на стадіоні імені Юрія Гагаріна чернігівська «Десна» прийматиме київське «Динамо». Це буде заключна гра перед зимовою відпусткою.