Будівельні матеріали від компанії «Ковальська»: широкий асортимент та висока якість

Серед будівельних матеріалів бетон є найбільш затребуваним. Він використовується...

Кухонні столи зі скла завжди виглядають легше та вишуканіше...

Що потрібно знати про інфекції ротової порожнини жителям Чернігова?

Сучасні люди дедалі більше на прийомі у стоматолога скаржаться...

Share

Першого грудня в Чернігові відбувся центральний матч 16 туру чемпіонату України з футболу. Господар поля чернігівська «Десна» на стадіоні імені Юрія Гагаріна приймала футбольний клуб «Олександрію», пише ichernihivets.com.

Для обох команд це був принциповий матч. Чернігівська «Десна» вже не може виграли два тури поспіль і спустилася на четверту сходинку в турнірній таблиці. Нагадаємо, минулого туру «сіверяни» сенсаційно поступилася футбольному клубу «Колос» з Ковалівки. А поза минулого туру «Десна» на домашньому полі зіграла в нічию з футбольним клубом «Дніпро-1». Тому на матч з «Олександрією» чернігівські футболісти виходили з подвійним бажанням здобути перемогу.

Стосовно гостей, то вони в минулого турі української прем’єр ліги перемогли луганську «Зорю» з рахунком 1:0. А після цього, з таким же рахунком, «Олександрія» поступилася футбольному клубу «Вольсбург» в рамках турніру ліга Європи.

Перший тайм

Чернігів

Гра розпочалася дуже інтенсивно. Атакували команди по черзі і мали рівні шанси аби відзначитись. Але вболівальники, які прийшли підтримати свою команду, забитих м’ячів в першому таймі не діждалися. Відзначимо, що в перший день зими в Чернігові випав перший в цьому сезоні сніг. В місті була прохолодна погода і тому тільки справжні вболівальники прийшли на стадіон в цей день.

Другий тайм

Після перерві чернігівські футболісти вийшли більш свіжі і почали агресивно атакувати ворота суперника. На 47-й хвилині зустрічі господарям поля вдалося вийти вперед. Гол у ворота гостей забив форвард «Десни» Дмитро Хльобас. Після голу чернігівські футболісти продовжували атакувати і кілька гарних нагод, що б відзначитись мали Єгор Картушов та Денис Фаворов, але іх ударам трішки не вистачало точності. Гості ж матчу також намагалися зрівняти рахунок, але забити їм так і не вдалося. Найбільш небезпечний момент був у екс-гравця «Десни», а нині форварда «Олександрії», Дениса Безбородька.  Але з шести метрів Денис не попав по воротам. Після цього зіграло старе футбольне прислів’я – не забиваєш ти, то заб’ють тобі. На 60-тій хвилині матчу після передачі Юхима Коноплі гол у ворота гостей забив форвард “Десни” Олександр Філіппов. Для Олександра цей гол став сьомий в цьому чемпіонаті і він одним з головних бомбардирів Української прем’єр ліги. Після другого голу гра не заспокоїлась. Було багато боротьби, кутових ударі та штрафних ударів. Зрештою футболісти «Десни» втримали свої ворота «сухими». Таким чином, з рахунком 2:0 чернігівська «Десна» перемагає ФК «Олександрія» і відривається від суперника за 3 пункти.

Після цього туру турнірна таблиця виглядає так: «Шахтар» Донецьк має 44 очки, «Динамо» Київ 33, «Зоря» Луганськ, «Десна» Чернігів – 30 і ФК «Олександрія» 27 очок. В наступному турі чернігівська «Десна» гратиме на виїзді. Восьмого грудня «Десна» зустрінеться з львівськими «Карпатами». А в 18-турі чернігівська «Десна» дома прийматиме саме київське «Динамо». Це буде центральний матч туру і гра за 6 очок. Зазначимо, що це була завершальний тур перед зимовою перервою. Команди продовжать чемпіонат вже в кінці лютого.

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.